Labriste her ayar için kendimizin deneyebileceği değişik varyasyonları uygulayabileceğimiz bir simülasyon var mı? Ya da bunu öğrenmemiz için ne yapmamız gerekiyor, başka firewall larda kural ekleme gayet anlaşılır ve açık. Ama labrise gelince takılıpo kalıyoruz.

Yardım lütfen.

soruldu 10 Nis '14, 02:59

murderuo's gravatar image

murderuo
11112
kabul oranı: 0%

Başka firewall derken? Ben labris kullanicisiyim gayet memnunum. Simülasyon güzel bir olay bence olsa süper olur. Labriste kural oluşturmak gayet basit diye düşünüyorum. Sadece sürekli haşır neşir olmak gerekiyor. Labris Lmc ile heryerde bağlantı sağlanabilir, tabii uzak bağlantıya açık olması şart. Ben çoğu şeyi deneme yanılma yoluyla yapıyorum, sonuçları bazen hayret verici :)

kalıcı link

yanıtlandı 17 Nis '14, 18:00

hamdullah's gravatar image

hamdullah
6679

Kamu kurumunda olunca deneme yanılma yapamıyorsunuz maalesef. O yüzden sordum ya da ayrıntılı bir şekilde kural tanımlama işlemini gösteren klavuz olsa.

kalıcı link

yanıtlandı 18 Nis '14, 03:11

murderuo's gravatar image

murderuo
11112

Konu başlıkları bölümlerinde ilk kurulum ve ayarlar nasıl yapılır diye konu var, orada detaylı şekilde anlatılmış İlk Kurulum Nasıl Yapılır

kalıcı link

yanıtlandı 18 Nis '14, 19:54

hamdullah's gravatar image

hamdullah
6679

düzenlendi 19 Nis '14, 10:36

İlk kurulum bilgileri yeterli degil. İsin mtigini anlatmaktan uzak. Bu yuzden simulaayon olmasi cok iyi bir fikir. Firma bun dikkate almali...

kalıcı link

yanıtlandı 09 May '14, 13:12

tembeler's gravatar image

tembeler
41114

Sayın murderuo;

Hangi kurumda çalışmaktasınız? Labris Güvenlik Duvarı ürününüzü doğrudan Labris Teknoloji'den mi aldınız, yoksa arada herhangi bir tedarikçi v.s. var mı? Kurulumun Labris Teknoloji tarafından, bizler gibi konusunda uzman sertifikalı kişiler tarafından ve/veya yine aynı şekilde sertifikalı firmalar tarafından yapılmış olması, sizin, her türlü sorunuzun cevaplanacağı kişiye kolayca erişiminizi sağlar. Sıkıntı yaşamakta olduğunuz konu her ne ise, doğrudan tarafıma ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuzu cevaplamaya hazır şekilde destek verebiliriz. Lakin "aşka firewall larda kural ekleme gayet anlaşılır ve açık. Ama labrise gelince takılıpo kalıyoruz." dediğiniz noktaya geldiğimde, bahsi geçen sözde "kolay" ürünleri tecrübe etti iseniz, tarafımızla paylaşmanızı rica edeceğim. Zira Labris Teknoloji, gui tarafında ispatlanmış olmasına rağmen, her türlü gerçek örnek ve devamındaki önerinize açık bir yapıya sahiptir.

Saygılar...

kalıcı link

yanıtlandı 21 May '14, 08:21

sednateknoloji's gravatar image

sednateknoloji
24113
kabul oranı: 5%

Yanıtınız
önizlemeyi aç/kapat

Soruyu takip edin

E-posta ile:

Giriş yaptığınızda buradaki tüm güncellemelere abone olabileceksiniz

RSS ile:

Yanıt

Cevaplar ve Yorumlar

Markdown Temelleri

• *italic* or _italic_
  • **bold** veya __bold__
  • link:[metin](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt metin](/path/img.jpg "başlık")
  • numaralanmış liste 1. Foo 2. Bar
  • to add a line break simply add two spaces to where you would like the new line to be.
  • temel HTML tagları desteklenmektedir

Soru etiketleri:

×18
×1
×1

soru soruldu: 10 Nis '14, 02:59

soru görüntülendi: 14,833 kere

son güncellenen: 21 May '14, 08:21